Veľvyslanci k roku 2017

Autor: Gustáv Murín | 13.4.2017 o 9:46 | (upravené 13.4.2017 o 9:52) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  97x

Samostatnosť Slovenskej republiky po roku 1993 potvrdzujú a povyšujú aj zahraničné diplomatické misie, ktoré sú v hlavnom meste Bratislava. Ich Veľvyslancov oslovil ON Magazín, aby predstavil ich víziu roku 2017.  

   Pred najväčším sviatkom jari, Veľkou nocou, predstavujem vyjadrenie Mimoriadnej a splnomocnenej Veľvyslankyne Vietnamskej socialistickej republiky, pani Ho Dac Minh Nguyet:

     Pre mňa bude rok 2017 šťastný zároveň plný očakávania, keďže náš jediný syn sa rozhodol založiť si rodinu a svadba bola v januári. Mimochodom, ja sa neviem dočkať kedy už konečne sa stanem starou mamou.

    Pre veľvyslanectvo Vietnamu na Slovensku sa rok 2017 otvára množstvom diplomatických udalostí, ktoré napomáhajú k upevneniu dobrých vzťahov medzi Vietnamom a Slovenskom. V prvých troch mesiacoch 2017 sme pripravili v spolupráci s Medzivládnym výborom pre ekonomiku a obchodu konferenciu, podľa poradia tento krát v Bratislave. V roku 2017 predseda vlády Vietnamskej socialistickej republiky oficiálne navštívi Slovensko. A aby návšteva bola dobre pripravená, hneď od začiatku roka 2017 musím s celým osadenstvom Veľvyslanectva zvýšiť úsilie pri kontaktovaní slovenských ministerstiev a ostatných úradov, ako aj spoločností a firiem zameraných na medzinárodný obchod a to vo viacerých oblastiach napr. informačných technológií, poľnohospodárstva, vývozu a dovozu tovaru…

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Českí veriaci: Slováci, s Pavlúsom ste prišli o veľa

Evanjelický farár Jakub Pavlús, ktorého prepustili za názor na homosexuálne manželstvá, si našiel nový zbor na Morave.

KOMENTÁRE

Čo je prípad Pavlús oproti kotlebovským kňazom

Zdá sa, že cirkvi si nešťastne vybrali nepriateľa.


Už ste čítali?