Laboratórium – feministické experimenty na ľuďoch

Autor: Gustáv Murín | 14.3.2018 o 11:31 | Karma článku: 1,42 | Prečítané:  392x

Je smutné, keď akákoľvek ideológia chce zasahovať do vedy. Kedysi to robila cirkev, dnes tu máme nové pokusy. Pritom vedecké poznanie je tou poslednou záchrannou brzdou proti absurdným experimentom.

   Feminizmus ako pokračovanie marxizmu-leninizmu (aj s rovnakým militantným slovníkom a závermi o nutnosti rozbitia klasickej rodiny) sa nedokáže zastaviť ani pred experimentami na ľuďoch.

  Feministická ideológia sa pokúša votrieť do legislatívy mnohých štátov aj trójskymi koňmi v podobe napríklad Istanbulského dohovoru. V ňom sa tvrdí, že biologické pohlavie a „rod“ nemusia súvisieť. Táto intelektuálna konštrukcia bez znalosti elementárnych faktov z biológie (veď diletantom sa ľahko spriadajú najneuveriteľnejšie „revolučné idey“) však môže viesť až k tragédiám. To najmä, keď sú konfrontované s realitou bežného života.

   Na to tragicky doplatil Bruce Reimer, ktorý sa stal obeťou zvrátených experimentov amerického psychológa, ktorý sa volal príznačne, Dr. John Money, teda – peniaze. Ale prizerala tomu celá spoločnosť! Veď to bola šanca potvrdiť feministické bludy. Ten tragický príbeh som tu už opísal.

  Dnes prikladám ďalší.

 

Zachary kontra Aurora

  Na severoamerickom kontinente má tento problém v náplni činnosti hneď niekoľko občianskych združení a nadácií. Napríklad Gender PAC je organizácia so sídlom vo Washingtone, ktorá bojuje za rovnoprávnosť ľudí so zmeneným pohlavím. V tom istom meste sa zdravotná sestra Catherine Tuerk, zameriava na podporu rodičov, ktorých deti sú pohlavne atypické. Dr. Ken Zucker zasa vedie v Toronte Kliniku pohlavnej identity pre deti a dospievajúcich. Všetky tieto tri organizácie sa zišli nad prípadom, ktorý naozaj nie je jednoduchý. Sherry a Paul Lipscombovci v mestečku Westerwille, Ohio, sa rozhodli prestať brániť svojmu synovi, aby sa správal ako dcéra. Tvrdia totiž, že Zachary sa od malička správal ako dievča a tak mu v šiestich rokoch začali hovoriť Aurora, resp. po domácku Rori. Kým by tento experiment prebiehal len v ich domácnosti, asi by si to nikto nevšimol, ale keď rodičia oznámili riaditeľovi školy, že ich Zachary bude odteraz chodiť na vyučovanie ako Aurora, miestne úrady spozorneli. Zvlášť, keď uvážime že ide o veľmi konzervatívnu oblasť, ktorá volila republikánskeho kandidáta za nového prezidenta. Kým Lipscombovci najímali právnikov s úlohou legálne premenovať ich dieťa, Úrad starostlivosti o deti im dieťa odobral a odovzdal opatrovateľskej rodine. Ako je už v USA zvykom nastala súdna bitva. A tam kde sa dvaja bijú, médiá s chuťou komentujú. Vďaka nim tiež vieme, že Zachary má nielen problémy s vlastnou pohlavnou identitou, ale aj návalmi obsesie a trpí Aspergerovým syndrómom (čo je obdoba autizmu). Navyše jeho matka tvrdí, že sa obávala nechať svojho manžela s dieťaťom v noci samých, lebo „sú obaja príliš horúce hlavy” a korunu všetkému nasadilo vyhlásenie otca, že ani on si nie je istý svojím pohlavím a chce sa v budúcnosti stať ženou. Pekný zmätok, však?

 

   Myslime na tieto varovné príklady, keď sa nám budú nenápadne podsúvať ďalšie bludné tézy narúšajúce elementárne biologické delenie ľudského rodu na mužov a ženy. Americké feministky rady rozsievajú túto skazu tam, kde sa o ich experimentoch na ľuďoch ešte nevie.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gajdoš chce v Bratislave hrob neznámeho vojaka za státisíce eur

Socha komunistu Čulena skončí v sklade.

Dobré ráno

Dobré ráno: Čo znamená, keď to dáte na Matoviča

Ako demokrati hľadali kandidát na prezidenta.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Danko chce bozkávať vence

Na klamstvách spoluprácu založiť nemôžeme.


Už ste čítali?